7/24 Yol Yardım Çekici ve Vinç Hizmeti İçin

Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır.

Hakkımızda

Şirket Hakkında Bilgi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. .

 Yazının Devamı

Yol Yardımı

Sistem Nasıl Çalışır?

  • 7/24 Online Hizmet
  • Hızlı Yol Yardımı
  • Birinci Sınıf Kalite
 Yazının Devamı

Neden Oto | Kurtarma Biz Kimiz?

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.

Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır..Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Elif YILMAZ

Müşteri Temsilcisi


Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.

Mehmet YILMAZ

Genel Müdür


Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.

Fiyatlandırma Tablosu

Müşterilerimizin bizlerden beklediği çözümlerimiz ve hizmetlerim ile sizlere, sizlerle birlikte sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakımız çerçevesi içinde; hizmet verdiğimiz kişiler veya kurumlar için değer yaratan bir firma olmak ve modern, yüksek standartlara sahip, en kaliteli hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini mümkün olan en üst seviyeye çıkartmak. Müşterilerimizin zamanına ve de haklarına saygı duymak. Müşterilerimizi ilgilendirecek, gerekli tüm konularda bilgilendirmek. Çalışan elemanlarımızın tatmin ve de motivasyon moral değerini arttırmak. İnsanlığa, çevreye ve bütün evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı bilmek ve de bunları yerine getirmek ve en önemli hedefimiz olan; araç taşımacılığında en üst kalitede tutmaktır.

Toplam kalite çerçevesinde, hizmet ve yaşam tarzımız olarak benimsediğimiz, kara yolu araç taşımacılığında en iyi noktaya ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişmeleri takip ve de tatbik çabası içinde olmak. Bizler için; Müşterilerimizin aldıkları hizmet ile koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygı, içtenlik, adalet, açık ve de en önemlisi dürüst bir yapı içerisinde olmaktır.

Siz sayın müşterilerimize yıllardır en üst seviyede verdiğimiz ve yine sizlerle birlikte vermeye devam edeceğimiz tüm hizmetlerimiz de Türkiye’de sektöründe “en iyi” firma olmak ve de “en iyi” olmaya devam ederek, alanında örnek bir firma olmaktır.

Mesafe Saat Tespit Fiyat
40 KM 40 Dakika Tespit Yapıldı 180 tl
640 KM 340 Dakika Tespit Yapıldı 680 tl
70 KM 90 Dakika Tespit Yapıldı 470 tl
140 KM 240 Dakika Tespit Yapıldı 580 tl

Kurtarma Videomuzu izlediniz mi?

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak..